NA ENGINEERING s.r.o.

Velkoformátový 3D Tisk až do rozměru 400 x 400 x 400 mm

Provádíme tisk běžných spotřebních i konstrukčních funkčních dílů s teplotní odolností až do 170 °C, s rozměry do 400 x 400 x 400 mm. Tisk probíhá v uzavřeném objemu s konstantní kontrolovanou teplotou v celém pracovním prostoru. Zpracováváme ucelený řetěz činností od zpracování ideového návrhu zákazníka, tvorbu 3D modelu dílu včetně jeho rendrování a virtuální prezentace. Takto navržený díl můžeme nechat obtékat tekutinou v CFD analýze dle požadavků zákazníka, a docílit optimálního tvaru ještě před finálním 3D tiskem. Stejným způsobem lze ověřit i interní proudění například v krevním řečišti a následně vytisknout průhledný model.

Zpracováváme návrhy náhrad standardních dílů, díly tištěnými v počtu dle potřeb zákazníka.

Požadovaný výrobek Vám dle Vašich dispozic můžeme nejprve objemově navrhnout, a lze jej tak „uvidět“ ještě před samotným tiskem. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného tiskového materiálu.

Tisknout lze i umělecká díla. Ta se v případě potřeby mohou sestávat i z více částí a významně tak překročit rozměry tiskového prostoru. Dosažitelnost zdrojových dat konkrétního díla prověříme dle konkrétních požadavků.
Image

3D Tisk

Inovace na dosah ruky - objevte sílu 3D tisku!

"Přivádíme vaše nápady k životu - 3D tiskem do nových dimenzí!"
Co je 3D tisk?
3D tisk je technologie výroby, která umožňuje vytvářet třírozměrné objekty vrstva po vrstvě na základě digitálního modelu.
Jaká je role softwaru při 3D tisku?
Software pro 3D tisk zahrnuje CAD (Computer-Aided Design) programy pro vytváření 3D modelů a slicery pro přípravu modelů pro tisk.

NA Engineering s.r.o.

IČO: 27371174

DIČ: CZ27371174

SCHRÁNKA: d9epemg

 

Kontakt

Email: info@naengineering.cz

Telefon: +420 603 455 126

ADRESA: Na Anežce 109

250 82 Horoušany

Česká Republika

Zájemci o spolupráci, partnerství a finanční podporu projektů jsou vítáni.